Tabletă Refurbished Dell Latitude 7220 Rugged Extreme Tablet, Intel Core i5-8365U 1.60 - 4.10GHz, 8GB RAM, 256GB SSD, 11.6" Inch Full HD, Webcam + Windows 11 Home
- Cod Produs: 77399
- Model: Tablet Latitude 7220
- Tip: Refurbished
- Producător: Dell
- Garanție: 36 luni ( Detalii garanție )
-
2.488,45 LEI
- Fără Taxe: 2.479,45 LEI
| Altele | |
| Dimensiuni (W x D x H) | 203 x 312 x 24 mm |
| Greutate | 1.50 Kg |
| Porturi | 1x USB 3.1 Type-A (Power Delivery) 1x USB Type-C (DisplayPort + PowerShare) 1x Audio (Combo Mic/Headphone) 1x Mini Serial (RS-232) 1x Docking (Pogo connector) |
| Caracteristici | |
| Touchscreen | Da |
| Comunicatii | |
| Bluetooth | Da |
| Wireless | Da |
| Display | |
| Diagonala (inch) | 11.6 |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Tehnologie display | Full HD |
| Hard Disk | |
| Capacitate HDD | 256GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip RAM | DDR 4 |
| Multimedia | |
| Camera Web | Da |
| Unitate Optica | Fara |
| Placa Video | |
| Model placa video | UHD Graphics 620 |
| Tip placa video | Onboard |
| Procesor | |
| Familie Procesor | Intel Core i5 |
| Frecventa procesor (GHz) | 1.60 |
| Frecventa turbo procesor (GHz) | 4.10 |
| Generatie procesor | Generatia a 11-a |
| Memorie Cache | 6 MB |
| Model Procesor | Intel Core i5-8365U |
| Numar nuclee | 4 |
| Producator procesor | Intel |
| Tehnologie procesor | Intel Core i5 |
