Server Refurbished HP ProLiant DL360 G10 1U, 2 x Intel Xeon Gold 6262 24-Core 1.9 - 3.6GHz, 128GB DDR4, 2 X 1.8TB HDD SAS + 2 x HDD 2.4TB SAS, Raid P816i-a SR/4GB, 4 x 1Gb, iLO 5 Advanced, 2 x Surse 800W HS
- Cod Produs: 77950
- Model: DL360 G10
- Tip: Refurbished
- Producător: HP
- Garanție: 24 luni ( Detalii garanție )
-
14.632,00 LEI
15.355,00 LEI - Fără Taxe: 14.577,00 LEI
| Diverse | |
| Format | 1U |
| Serie | DL360 G10 |
| Memorie | |
| Capacitate RAM | 128 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Procesor | |
| Cache | 33 MB |
| Frecventa procesor (GHz) | 1.90 |
| Frecventa turbo procesor (GHz) | 3.60 |
| Model Procesor | Intel Xeon Gold 6262 |
| Numar nuclee | 24 |
| Procesoare Instalate | 2 |
| Retea | |
| Porturi retea | 4 x 1Gb |
| Sursa | |
| Numar surse instalate | 2 x 800W HS |
| Unitati de stocare | |
| Capacitate HDD (GB) | 2x 2TB 6x 1.8TB |
| Dimensiune HDD | 2.5 Inch |
| HDD Suportate | 8 x 2.5 |
| Numar Hard disk-uri | 2 x 1.8TB HDD SAS 2 x HDD 2.4TB SAS |
| RAID | Da |
| Specificatii RAID | Raid P816i-a SR/4GB |
| Tip HDD | SAS |
| Unitate optica | Fara |
