Monitor Second Hand HP EliteDisplay E221C, 22 Inch Full HD IPS LED, VGA, DVI, USB, Webcam, Boxe integrate
- Cod Produs: 21511
- Model: Elitedisplay E221C
- Tip: Second Hand
- Producător: HP
- Garanție: 12 luni ( Detalii garanție )
-
236,72 LEI
238,00 LEI - Fără Taxe: 227,72 LEI
| Caracteristici Fizice | |
| Culoare | Negru |
| Greutate (Kg) | 5.3 Kg |
| Inaltime (mm) | 459 mm |
| Latime (mm) | 503 mm |
| Lungime (mm) | 236 mm |
| Montare pe perete | Acest monitor permite montarea pe perete! |
| Conectivitate | |
| Interfata Audio | DA |
| Interfata DisplayPort | DA |
| Interfata Video | VGA, DVI, DisplayPort |
| Port USB | 2x USB 2.0 |
| Semnal Intrare | Analog si Digital |
| Detalii Suplimentare | |
| Boxe integrate | Da |
| Putere Consumata (W) | 27 W |
| Standarde | TCO Certified; Low halogen; Mercury-free display backlighting |
| Display | |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Contrast dinamic | 1000:1 static 5000000:1 dynamic |
| Diagonala | 22 |
| Dimensiune punct | 0.248 mm |
| Format display | Wide |
| Luminozitate | 250 cd/m2 |
| Reproducere culori | 16.7 mlioane |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Timp de raspuns | 8 ms |
| Tip display | IPS LED |
| Unghi maxim vizibilitate | 178 H / 178 V |
| Multimedia | |
| Camera Web | Da |
