Laptop Second Hand HP ProBook 440 G9, Intel Core i5-1235U up to 4.40GHz, 8GB DDR4, 512GB SSD, 14" FHD, Webcam, tastatura US, Grad A
- Cod Produs: 76832
- Model: ProBook 440G9
- Tip: Second Hand
- Producător: HP
- Garanție: 12 luni ( Detalii garanție )
-
2.856,60 LEI
- Fără Taxe: 2.847,60 LEI
| Altele | |
| Dimensiuni (W x D x H) | 336 x 238 x 20 mm |
| Greutate | 1.95 Kg |
| Porturi | 1 x Type-C 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1 x AC power input port 1 x HDMI 1 x Earphone/microphone combination jack 1 x RJ-45 |
| Tip tastatura | QWERTY |
| Comunicatii | |
| Bluetooth | Da |
| Wireless | Da |
| Display | |
| Diagonala (inch) | 14 |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Tehnologie display | IPS |
| Hard Disk | |
| Capacitate HDD | 512GB |
| Interfata HDD | SATA |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip RAM | DDR 4 |
| Multimedia | |
| Camera Web | Da |
| Cititor de carduri | Da |
| Unitate Optica | Fara |
| Placa Video | |
| Model placa video | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Tip placa video | Onboard |
| Porturi | |
| HDMI | 1 Port |
| Iesire audio | 1 Port (combo) |
| RJ-45 | 1 Port |
| USB 3.0 | 3 Porturi |
| VGA | 1 Port |
| Procesor | |
| Cache | 12 MB Intel® Smart Cache |
| Familie Procesor | Alder Lake |
| Frecventa procesor (GHz) | 3.30 |
| Frecventa turbo procesor (GHz) | 4.40 |
| Generatie procesor | Generatia a 12-a |
| Model Procesor | Intel Core i5-1235U |
| Numar nuclee | 10 |
| Producator procesor | Intel |
| Tehnologie procesor | Intel Core i5 |
| Software | |
| Stare produs | Grad A |
