Laptop Second Hand Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-G-1E7, Intel Core i5-10210U, Full HD 15.6", 8GB DDR4, 128GB SSD, NVIDIA GeForce MX250 2GB GDDR5, camera Web
- Cod Produs: 77812
- Model: Satellite Pro L50-G-1E7
- Tip: Second Hand
- Producător: Toshiba
- Garanție: 12 luni ( Detalii garanție )
-
1.431,78 LEI
- Fără Taxe: 1.422,78 LEI
| Altele | |
| Dimensiuni | 329 x 229 x 19.9 mm |
| Greutate (Kg) | 1.7 |
| Porturi | Wireless-LAN (802.11ac+agn) + Bluetooth. 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C (Data, Power, Display), 3 x USB 3.2 Gen 1 (1 w/ USB Sleep and Charge), 1 x HDMI, 1 x RJ-45 LAN, 1 x SD, Headset |
| Caracteristici | |
| Camera WEB | Da |
| Model Procesor | Core i5-10210U (4 Cores, 8 Threads) |
| Producator Procesor | Intel |
| Comunicatii | |
| Bluetooth | DA |
| Display | |
| Diagonala (inch) | 15.6 |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Tehnologie display | Full HD Non-Touch Display |
| Hard Disk | |
| Capacitate HDD | 128 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip RAM | DDR 4 |
| Multimedia | |
| Unitate Optica | Fara |
| Placa Video | |
| Model placa video | NVIDIA GeForce MX250 2GB GDDR5 |
| Tip placa video | Dedicata |
| Procesor | |
| Familie Procesor | Intel Core i5 |
| Frecventa procesor (GHz) | 1.60 |
| Frecventa turbo procesor (GHz) | 4.20 |
| Generatie procesor | Generatia a 10-a |
