Laptop Second Hand Lenovo Legion Y540-17IRH, i5-9300HF, 16GB DDR4, 512GB SSD, NVidia GeForce 1660 Ti 6GB,17.3" FHD, Windows 11 Pro, tastatura US
- Cod Produs: 77641
- Model: Legion Y540-17IRH
- Tip: Second Hand
- Producător: LENOVO
- Garanție: 12 luni ( Detalii garanție )
-
2.041,98 LEI
- Fără Taxe: 2.032,98 LEI
| Altele | |
| Porturi | Stanga: USB 3.2 Gen 1 (Type-A), combined audio jack Dreapta: USB 3.2 Gen 1 (Type-A), one-key recovery button Spate: Cable lock slot, USB 3.2 Gen 1 (Type-C), Mini Displayport 1.4, USB 3.2 Gen 1 (Type-A), HDMI 2.0, Gigabit Ethernet, AC adapter |
| Tip tastatura | US |
| Comunicatii | |
| Detalii Retea | WLAN: Intel Wireless-AC 9560 - 802.11a/b/g/n si Wi-Fi AC mai rapid. LAN: Gigabit Ethernet RTL8168/8111 Realtek Bluetooth 5 |
| Display | |
| Diagonala (inch) | 17.3 |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Hard Disk | |
| Capacitate HDD | 512GB |
| Memorie | |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip RAM | DDR 4 |
| Placa Video | |
| Model placa video | NVidia GTX 1660 Ti 6GB DDR5 |
| Tip placa video | Dedicata |
| Procesor | |
| Frecventa (GHz) | 2.40 |
| Frecventa turbo procesor (GHz) | 4.10 |
| Model Procesor | Intel® Core™ i5-9300HF |
| Numar nuclee | 4 |
| Software | |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Unitati de stocare | |
| Tip HDD | SSD |
