Laptop Second Hand Acer Aspire A515-54, Intel Core i3-10110U 1.00 - 3.60GHz, 8GB DDR4, 128GB SSD, Webcam, 15.6" FHD, Tastatura US
- Cod Produs: 77685
- Model: Aspire A515-54
- Tip: Second Hand
- Producător: Acer
- Garanție: 12 luni ( Detalii garanție )
-
821,58 LEI
- Fără Taxe: 812,58 LEI
| Altele | |
| Porturi | 1x USB 2.0 1x HDMI 2x USB 3.1 Type A Gen 1 1x USB 3.1 Type C Gen 1 1x RJ-45 1x port combinat casti/microfon |
| Tastatura numerica | Nu |
| Caracteristici Fizice | |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 363 x 250 x 18 mm |
| Greutate (Kg) | 1.80 Kg |
| Comunicatii | |
| Wireless | DA |
| Display | |
| Diagonala (inch) | 15.6 |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Hard Disk | |
| Capacitate HDD | 128GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip RAM | DDR 4 |
| Multimedia | |
| Camera Web | Da |
| Cititor de carduri | Da |
| Unitate Optica | Fara |
| Placa Video | |
| Tip placa video | Onboard |
| Procesor | |
| Familie Procesor | Intel Core i3 |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.10 |
| Frecventa turbo procesor (GHz) | 4.10 |
| Generatie procesor | Generatia a 10-a |
| Model Procesor | Intel Core i3-10110U |
| Numar nuclee | 2 cores (4 Threads) |
| Producator procesor | Intel |
| Tehnologie procesor | Core i3 |
| Software | |
| Stare produs | Grad A |
