Laptop Refurbished DELL Precision 5570, Intel Core i7-12800H 3.70 - 4.80GHz, 16GB DDR5, 512GB SSD, 15.6 Inch Full HD, RTX A1000 8 GB VIDEO, Webcam + Windows 11 Pro
- Cod Produs: 76995
- Model: Precision 5570
- Tip: Refurbished
- Producător: Dell
- Garanție: 36 luni ( Detalii garanție )
-
7.126,98 LEI
- Fără Taxe: 7.117,98 LEI
| Altele | |
| Dimensiuni (W x D x H) | 344 x 230 mm |
| Greutate | 1.84 Kg |
| Porturi | 1x USB Type-C 2x USB Type-C Thunderbolt 4.0 1x Audio |
| Tastatura numerica | Nu |
| Comunicatii | |
| Bluetooth | Da |
| Wireless | DA |
| Display | |
| Diagonala (inch) | 15.6 |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Tehnologie display | LED |
| Hard Disk | |
| Capacitate HDD | 512GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie | |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip RAM | DDR 5 |
| Multimedia | |
| Camera Web | DA |
| Cititor de carduri | DA |
| Unitate Optica | Fara |
| Placa Video | |
| Model placa video | RTX A1000 8 GB VIDEO |
| Procesor | |
| Cache | 8 MB |
| Familie Procesor | Intel Core i7 |
| Frecventa procesor (GHz) | 3.70 |
| Frecventa turbo procesor (GHz) | 4.80 |
| Generatie procesor | Generatia a 12-a |
| Model Procesor | Intel Core i7-12800H |
| Producator procesor | Intel |
