Laptop Second Hand HP Zbook 14, Intel Core i7-4600U 2.10GHz, 16GB DDR3, 256GB SSD, 14" HD, Webcam, Grad A
- Cod Produs: 77682
- Model: Zbook 14
- Tip: Second Hand
- Producător: HP
- Garanție: 12 luni ( Detalii garanție )
-
1.024,98 LEI
- Fără Taxe: 1.015,98 LEI
| Altele | |
| Dimensiuni (W x D x H) | 33.9 x 23.7 x 2.1 cm |
| Greutate | 1.62 Kg |
| Tip tastatura | QWERTY |
| Comunicatii | |
| Bluetooth | DA |
| Modul 3G | DA |
| Wireless | DA |
| Display | |
| Diagonala (inch) | 14 |
| Rezolutie | 1366x768 |
| Tehnologie display | LED-backlit HD anti-glare |
| Hard Disk | |
| Capacitate HDD | 240GB |
| Interfata HDD | SATA |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip RAM | DDR 3 |
| Multimedia | |
| Cititor de carduri | DA |
| Placa Video | |
| Model placa video | Intel HD Graphics 4400 |
| Tip placa video | Onboard |
| Porturi | |
| Display Port | Da |
| Iesire audio | 1 Port |
| Microfon | 1 Port |
| RJ-45 | 1 Port |
| USB 3.0 | 3 porturi |
| VGA | 1 Port |
| Procesor | |
| Cache | 4 MB Cache |
| Familie Procesor | Intel Core i7 |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.10 |
| Frecventa turbo procesor (GHz) | 3.30 |
| Generatie procesor | Generatia a 4-a |
| Model Procesor | i7-4600U |
| Numar nuclee | 2 |
| Producator procesor | Intel |
| Tehnologie procesor | Intel Core i7 |
