Laptop Second Hand Dell Latitude 5500, Intel Core i5-8365U 1.60-4.10GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD M.2, 15.6 Inch, Webcam, Tastatura Numerica
- Cod Produs: 55733
- Model: Latitude 5500
- Tip: Second Hand
- Producător: Dell
- Garanție: 12 luni ( Detalii garanție )
-
1.465,57 LEI
1.808,00 LEI - Fără Taxe: 1.456,57 LEI
| Altele | |
| Dimensiuni (W x D x H) | 359.1 x 236.25 x 20.3 mm |
| Greutate | 1.82 kg |
| Porturi | 1 x USB Type C™ 3.1 Gen 2 with Power Delivery & DisplayPort |
| Tastatura numerica | Da |
| Comunicatii | |
| Bluetooth | Da |
| Wireless | Da |
| Display | |
| Diagonala (inch) | 15.6 |
| Rezolutie | 1366 x 768 |
| Tehnologie display | LCD |
| Hard Disk | |
| Capacitate HDD | 256GB |
| Interfata HDD | SATA M.2 |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip RAM | DDR 4 |
| Multimedia | |
| Camera Web | Da |
| Unitate Optica | Fara |
| Placa Video | |
| Model placa video | Intel HD Graphics |
| Tip placa video | Onboard |
| Porturi | |
| HDMI | 1 Port |
| Iesire audio | 1 Port (combo) |
| RJ-45 | 1 Port |
| USB 3.0 | 3 Porturi |
| Procesor | |
| Familie Procesor | Intel Core i5 |
| Frecventa procesor (GHz) | 1.60 |
| Frecventa turbo procesor (GHz) | 4.10 |
| Generatie procesor | Generatia a 8-a |
| Model Procesor | Intel Core i5-8365U |
| Numar nuclee | 4 |
| Producator procesor | Intel |
