Laptop Second Hand HP EliteBook 745 G6, AMD Ryzen 3 PRO 3300U 2.1 - 3.5GHz, Vega 6 Graphics, 8GB DDR4, 256GB SSD, 14" FHD, Webcam
- Cod Produs: 76834
- Model: Elitebook 745 G6
- Tip: Second Hand
- Producător: HP
- Garanție: 12 luni ( Detalii garanție )
-
1.066,68 LEI
- Fără Taxe: 1.057,68 LEI
| Altele | |
| Dimensiuni (W x D x H) | 32.6 x 23.43 x 1.79 cm |
| Greutate | 1.48 Kg |
| Porturi | 1 AC power 1 docking connector 1 HDMI 2.0 1 headphone/microphone combo 1 RJ-45 1 SIM card slot 1 Smartcard reader 1 USB Type-C™ (Alt mode) 2 USB 3.1 Gen 1 (1 charging) |
| Comunicatii | |
| Bluetooth | Da |
| Wireless | Da |
| Display | |
| Diagonala (inch) | 12.5 |
| Rezolutie | 1366 x 768 |
| Hard Disk | |
| Capacitate HDD | 256GB |
| Interfata HDD | SATA |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip RAM | DDR 4 |
| Multimedia | |
| Camera Web | Da |
| Cititor de carduri | Da |
| Placa Video | |
| Model placa video | Radeon™ Vega 6 Graphics |
| Tip placa video | Onboard |
| Porturi | |
| Display Port | Da |
| Iesire audio | 1 Port |
| RJ-45 | 1 Port |
| USB 3.0 | 2 Porturi |
| VGA | 1 Port |
| Procesor | |
| Cache | 2 MB |
| Familie Procesor | Ryzen PRO |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.10 |
| Frecventa turbo procesor (GHz) | 3.50 |
| Model Procesor | Ryzen™ 3 PRO 3300U |
| Numar nuclee | 4 |
| Producator procesor | AMD |
| Tehnologie procesor | Ryzen™ 3 |
