Laptop Second Hand HP Elite X2 1013 G3, Intel Core i5-8350U 1.70, 8GB DDR4, 256GB SSD, 13" Full HD
- Cod Produs: 76820
- Model: elitex2 1013
- Tip: Second Hand
- Producător: HP
- Garanție: 12 luni ( Detalii garanție )
-
1.330,08 LEI
- Fără Taxe: 1.321,08 LEI
| Altele | |
| Dimensiuni (W x D x H) | 300 x 13.2 x 231 mm |
| Greutate | 1.30 Kg |
| Tastatura numerica | NU |
| Comunicatii | |
| Bluetooth | DA |
| Wireless | DA |
| Display | |
| Diagonala (inch) | 13 |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Tehnologie display | IPS LED-Backlit |
| Hard Disk | |
| Capacitate HDD | 256GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip RAM | DDR 4 |
| Multimedia | |
| Camera Web | Nu |
| Cititor de carduri | DA |
| Unitate Optica | Fara |
| Placa Video | |
| Model placa video | Intel UHD Graphics 620 |
| Tip placa video | Onboard |
| Procesor | |
| Cache | 6 MB |
| Familie Procesor | Kaby Lake R |
| Frecventa procesor (GHz) | 1.70 |
| Frecventa turbo procesor (GHz) | 3.60 |
| Generatie procesor | Generatia a 8-a |
| Model Procesor | Intel Core i5-8350U |
| Numar nuclee | 4 |
| Producator procesor | Intel |
| Tehnologie procesor | Intel Core i5 |
