Laptop Second Hand Dell Vostro 3500, Intel Core i5-1135G7 2.40 - 4.20GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD, 15.6 Inch Full HD, Webcam
- Cod Produs: 72569
- Model: Vostro 3500
- Tip: Second Hand
- Producător: Dell
- Garanție: 12 luni ( Detalii garanție )
-
2.143,68 LEI
- Fără Taxe: 2.134,68 LEI
| Altele | |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 364 x 249 x 20 mm |
| Greutate (Kg) | 2 |
| Porturi | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 2.0 Type-A 1x RJ-45 1x HDMI 1.4 |
| Tastatura numerica | Da |
| Comunicatii | |
| Bluetooth | Da |
| Wireless | Da |
| Display | |
| Diagonala (inch) | 15.6 |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Tehnologie display | LCD |
| Hard Disk | |
| Capacitate HDD | 256GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip RAM | DDR4 |
| Multimedia | |
| Camera Web | Da |
| Cititor de carduri | Da |
| Unitate Optica | Fara |
| Placa Video | |
| Model placa video | Intel Iris Xe Graphics |
| Tip placa video | Onboard |
| Procesor | |
| Familie Procesor | Intel Core i5 |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.40 |
| Frecventa turbo procesor (GHz) | 4.20 |
| Generatie procesor | Generatia a 10-a |
| Numar nuclee | 4 |
| Procesor | Intel Core i5-1135G7 |
| Producator procesor | Intel |
