Laptop Second Hand DELL Latitude 3120, Intel Pentium Silver N6000 1.10-3.30GHz, 8GB DDR4, 128GB SSD, 11" HD 2 in 1 Touchscreen
- Cod Produs: 77817
- Model: Latitude 3120
- Tip: Second Hand
- Producător: Dell
- Garanție: 12 luni ( Detalii garanție )
-
798,87 LEI
1.209,00 LEI - Fără Taxe: 789,87 LEI
| Altele | |
| Dimensiuni (W x D x H) | 204.8 x 300.8 x 20.9 mm |
| Greutate | 1.42 Kg |
| Porturi | 2 x USB 3.2 Gen 1 (1 with PowerShare) 1 x USB Type-C™ (Pentium only) 1 x Headset (headphone and microphone combo) port 1 x HDMI 1.4 port |
| Comunicatii | |
| Bluetooth | Da |
| Wireless | Da |
| Display | |
| Diagonala (inch) | 11 |
| Rezolutie | 1366x768 |
| Tehnologie display | HD Touchscreen 2 in 1 |
| Hard Disk | |
| Capacitate HDD | 128GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip RAM | DDR 4 |
| Multimedia | |
| Camera Web | Da |
| Unitate Optica | Fara |
| Placa Video | |
| Model placa video | Intel HD Graphics |
| Tip placa video | Onboard |
| Procesor | |
| Familie Procesor | Intel Pentium |
| Frecventa procesor (GHz) | 1.10 |
| Frecventa turbo procesor (GHz) | 3.30 |
| Model Procesor | Intel Pentium Silver N6000 |
| Numar nuclee | 4 |
| Producator procesor | Intel |
| Tehnologie procesor | Intel Pentium Silver |
