Workstation FUJITSU CELSIUS W5011, Intel Core i9-11900K 3.5GHz-5.3GHz, 64GB DDR4, SSD 512GB SATA, NVidia GeForce RTX A4000 16GB, DVD-RW, Windows 11 Pro
- Cod Produs: 77634
- Model: Celsius W5011
- Tip: Refurbished
- Producător: FUJITSU SIEMENS
- Garanție: 24 luni ( Detalii garanție )
-
7.636,50 LEI
- Fără Taxe: 7.627,50 LEI
| Altele | |
| Carcasa | Tower |
| Porturi | 3x Audio 8x USB 2.0 2x USB 3.0 1x VGA 1x DVI 1x DisplayPort 2x PS/2 |
| Memorie | |
| Capacitate RAM | 64 GB |
| Tip RAM | DDR 4 |
| Placa de Baza | |
| Retea integrata | Da |
| Sunet integrat | Da |
| Video integrat | Nu |
| Placa Video | |
| Model placa video | NVidia Geforce RTX A4000 16GB |
| Procesor | |
| Familie Procesor | Intel Core i9 |
| Frecventa procesor (GHz) | 3.50 |
| Frecventa turbo procesor (GHz) | 5.30 |
| Generatie procesor | Generatia a 11-a |
| Model Procesor | Intel Core i9-11900K |
| Numar nuclee | 8 |
| Software | |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Unitati De Stocare/Optice | |
| Capacitate HDD (GB) | 512GB |
| Interfata HDD | SSD |
| Unitate optica | DVD-RW |
